Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

pablo21 pisze: 11 sty 2022, 21:35 Nie! Była związana ze stacjami C+Polska :-)
Wkrótce kolejne poszerzenie dystrybucji kanału Novelas+HD o kolejne duże sieci kablowe bo na satelicie już są we wszystkich ofertach operatorów płatnej TV czyli oprócz macierzystej C+Polska SA także w Polsat Box i Orange TV. :-)
Oby kanał dotarł wreszcie do Multimedi :)
Liam pisze: 11 sty 2022, 18:11 Hitowa brazylijska telenowela „A Dona do Pedaço” kolejną premierą Novelas+. Emisja po zakończeniu „Imperium kłamstw”.
Lipa... :( Liczyłam na Televise lub Telemundo
Raczej nie będę oglądać :(
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Dlaczego równoważysz oglądanie tytułu z wytwórnią z jakiej jest wyprodukowany. To tylko dla Ciebie Televisa i Telemundo się liczą? Przecież Globo TV też ma super produkcje i to też seriale latynoskie bo to Ameryka Łacińska/Południowa.
Nie można skreślać tytułu tylko dlatego że nie jest z Televisy i Telemundo. Otwórz się na coś więcej niż Televisa i Telemundo. :-(
kokos
Użytkownik
Posty: 248
Rejestracja: 03 lis 2021, 17:52
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kokos »

Globo też nie jest złą wytwórnią, śmiem twierdzić że nawet lepszą niż Televisa. Z Globo najfajniejsze były: Klon, Po prostu miłość czy Z głową w chmurach. Pozytywnie też oceniam argentyńskie Telefe
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

To kwestia wyboru. Jak dziewczyna nie lubi brazylijskich produkcji to ich nie będzie oglądać. To żaden grzech o tym napisać i wyrazić swoje niezadowolenie.
Ja ogólnie tylko z Televisy i Telemundo oglądam.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

pablo21 pisze: 11 sty 2022, 22:11 Dlaczego równoważysz oglądanie tytułu z wytwórnią z jakiej jest wyprodukowany. To tylko dla Ciebie Televisa i Telemundo się liczą? Przecież Globo TV też ma super produkcje i to też seriale latynoskie bo to Ameryka Łacińska/Południowa.
Nie można skreślać tytułu tylko dlatego że nie jest z Televisy i Telemundo. Otwórz się na coś więcej niż Televisa i Telemundo. :-(
Widziałam pierwsze odcinki nie porwało....
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

'A Dona do Pedaço' to obok 'Totalmente Demais' ('W stronę marzeń' | iTVN) i 'Bom Sucesso' ('Paloma' | TTV) największy brazylijski hit ostatnich lat.
Sprzedaje się jak świeże bułeczki bo sprzedano już ją do 70 krajów. Opinie ma świetne. W tym przypadku stacja nie kupiła 'byle czego'.
Polski tytuł to będzie za pewnie 'Słodka ambicja'.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Fajnie cieszy mnie jej sukces ale Brazylia nie dla mnie
Jakoś do języka nie mogę się przekonać. Przeraża mnie sztuczność Brazylijskich aktorek
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

Szkoda, ale to będzie pierwsza propozycja Novelas+ którą sobie odpuszczę. Nie lubię seriali Brazylijskich. 😑
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Widzę ze kolejna osoba która nie lubi Brazylii
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Też nie trawię brazylijskich produkcji.
Już nawet sam język mnie odrzuca.
Ale najbardziej zraziłem się po telenoweli Avenida Brasil, która jest dla mnie jedną z najgorszych produkcji w historii.
Tę nową pewnie ze dwa odcinki obejrzę dla świętego spokoju, ale pewnie moje zdanie w tym temacie nie ulegnie zmianie.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Fajnie, że dają coś innego niż visa i mundo, obejrzę sobie kilka pierwszych odcinków, jak mi się nie spodoba to odpuszczę sobie, jedyną telka która oglądałam było barwy grzechu, świetna jest, najbardziej to lubiłam Paco :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Novelas+ mocno zaskoczyło swoim wyborem. Podobnie jak większość, z reguły omijam telenowele brazylijskie, jednak nie można też tak generalizować i czasem warto dać im szansę. Kilka lat temu zdecydowałem się obejrzeć "Avenidę Brasil” i mi się baardzo podobała. Do tej pory jest to jedyna brazylijska telenowela, którą obejrzałem w całości.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

evaluna1999 pisze: 11 sty 2022, 23:09 Szkoda, ale to będzie pierwsza propozycja Novelas+ którą sobie odpuszczę. Nie lubię seriali Brazylijskich. 😑
Niestety muszę się z Tobą zgodzić.Też mnie nie kręcą Brazylijskie telki,tak samo jak Tureckie
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

evaluna1999 pisze: 11 sty 2022, 23:09 Szkoda, ale to będzie pierwsza propozycja Novelas+ którą sobie odpuszczę. Nie lubię seriali Brazylijskich. 😑
Niestety muszę się z Tobą zgodzić.Też mnie nie kręcą Brazylijskie telki,tak samo jak Tureckie
pablo21 pisze: 11 sty 2022, 21:35 Nie! Była związana ze stacjami C+Polska :-)
Wkrótce kolejne poszerzenie dystrybucji kanału Novelas+HD o kolejne duże sieci kablowe bo na satelicie już są we wszystkich ofertach operatorów płatnej TV czyli oprócz macierzystej C+Polska SA także w Polsat Box i Orange TV. :-)
Obyś miał rację,bo z większych sieci kablowych już chyba tylko w UPC,oraz Vectra nie ma Novelas+ :D
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Przeczytał opis historii i zapowiada się naprawdę ciekawie dlatego z chęcią spojrzę na pierwsze odcinki. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości