Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Może jeszcze się przekonają do telenowel :lol:
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Emisja "Palomy" także nadal trwa na TTV w każdy weekend w nocy po 2 odc. :-) czyli w każdy weekend leci łącznie 4 odc. :-)
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Wow telka z Claudią i Sebastianem miała 4,1 mln widzów,jeśli dalej będzie rosła, to może nawet być 5 mln w połowie.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dopiero był jeden odcinek.
Za wcześnie, by wyrokować. Cześć widzów pewnie tylko z czystej ciekawości go obejrzała.
Poza tym nie wiem, czy 5 mln to aż tak bardzo dużo dla około 130 milionowego Meksyku.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Przecież popularność telenowel w Meksyku mocno spadła. Ostatnim wielkim hitem było "Lo que la vida me robo" (u nas "Za głosem serca").

Teraz Televisa jest zadowolona z takich wyników jak 3,5-4,5M. "Si nos dejan" czy "Mi fortuna es amarte" to duże sukcesy stacji. :)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Świetne wyniki „La Desalmada”, „Si Nos Dejan”, „Mi Fortuna es Amarte”, „Vencer el pasado” czy teraz „Los Ricos Tambien Lloran” pokazują jak bardzo Meksykanie tęsknili za klasycznymi melodramatami. I nie tylko oni bo telenowele sprzedają się już po świecie :)

Tutaj czołówka „Los Ricos Tambien Lloran”:
AnaPaula
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2013, 19:23
x 9
x 22

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaPaula »

Może którąś/któreś z nich (zapewne największe szanse na emisję miałyby pierwsze dwie) zobaczymy w przyszłości na Novelas+ :twisted:
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Już 28 marca w Meksyku Televisa startuje z dwoma nowymi klasycznymi melodramatami - „Corazon Guerrero” (Salvador Mejia) i „La Herencia” (Juan Osorio i Roy Rojas) :)


Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Od 22 marca na Novelas TV emisja telenoweli "Mar de amor" z Zurią Vega i Mario Cimarro w rolach głównych. W Polsce telenowela emitowana była przez Czwórkę pod tytułem "Morze miłości" w latach 2010-2011.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Ramiro Fumazoni i Jessica Mas towarzyszyli synowi w jego debiucie w „Corazón Guerrero” | Gwiazdy.
.Ciekawe jak młody sobie w debiucie poradzi
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

20 kwietnia na Netflix premiera nowego serialu „Skradzione serce” („Palpito”) z Aną Lucią Dominguez, Michelem Brownem i Sebastianem Martinezem.
Żona Simona zostaje zamordowana, a jej serce wycięte i przeszczepione Camili, żonie zamożnego mężczyzny. Spragniony zemsty Simon zagłębia się w niebezpieczne podziemie handlu organami. Przeznaczenie sprawia, że zakochuje się w Camili, która żyje dzięki skradzionemu sercu jego żony.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Kontynuacja "Gorzkiej Zemsty" wielką klapą na Telemundo. Średnio ma 745 tysięcy. Najwięcej widzów było w dniu premiery (milion widzów).
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Szok, niedowierzanie, konsternacja. Nikt się tego nie spodziewał. Tak się kończy odgrzewanie klasyków.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A mnie się bardzo podoba kontynuacja, oczywiście nie wszystko jest idealne, ale dużo wątków ciekawych, i bardziej to serial niż telenowela.
Ale jakby nie patrzeć trochę strzał w kolano, z główną para protow, bo według mnie powinni skupić się na tych starszych którzy byli lubiani.
Ciekawe czy dadzą to na Netflixa, bo coś na początku o tym wspominali.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Newsy z Meksyku :)
Nowości:
"Corazon Guerrero" przez trzy odcinki ma tą samą oglądalność 2.2 miliony (Mnie telenowela się podoba)
"La Herencia" Pierwszy odcinek 3.1 milionów, drugi odcinek 3.2 miliony, trzeci odcinek 3.4 miliony (Osobiście telki nie widziałam ale nawet mnie nie zachęca)
Emitowane telenowele"
"Los ricos Tambien Iloran" na początku zaczęło ok. 4.5 milionów i spadło bardzo. Był odcinek z ratingiem 2.9 milionów teraz jest średnio 3.7 milionów
"Amor Divididio" średnio ma 2.8 milionów ♥️
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości