[TVP2] Oto jest pytanie (2006-2007)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontaktowanie:

Postautor: stevie » 15 sie 2006, 14:17

Nowy teleturniej Katarzyny Dowbor
14.08.2006

We wrześniu zadebiutuje nowy teleturniej TVP 2, "Oto jest pytanie". Poprowadzi go Katarzyna Dowbor.

Pierwszy odcinek "Oto jest pytanie" zostanie wyemitowany 4 września. Program będzie transmitowany dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i wtorki o godz. 19.10.

Uczestnicy będą musieli dokończyć w formie pytania kwestię wypowiedzianą przez prowadzącą. Katarzyna Dowbor tak wypowiada się na temat swojego programu: "Zdecydowanie bliżej nam do »Jednego z dziesięciu« niż »Familiady«. Pytania są bardzo różne i wymagają ogólnej i rozległej wiedzy. Od podania wzoru na związek chemiczny do wymienienia wokalistek zespołu muzycznego". Jednocześnie prezenterka zastrzega, że nie ma zamiaru zajmować miejsce "Wielkiej gry".

Żródło: wirtualnemedia

To ciekawie się zapowiada ten teleturniej,jak dla mnie.
Będzie można się chyba z niego coś ciekawego dowiedzieć.
I dobrze,że jakąś nowość wprowadzają,tym bardziej jak zrezygnowali z Wielkiej Gry,czy Wideoteki Dorosłego Człowieka,bo tego programu chyba też już nie będzie.
Pozdrawiam.

Stevie
c00ba

Oto jest pytanie-nowy teleturniej TVP

Postautor: c00ba » 23 lis 2006, 11:19

Muszę powiedzieć, że co do zgłaszania się do teleturnieju (sam się nad tym zastanawiam :P) to słyszałem dwie opinie:
- Jedna (oglądając dzisiaj teleturniej) że można dokonać tego wysyłając SMS pod jakiś numer o jakieś treści, ale niestety, ani numeru telefonu, ani treści SMSa nie zdąrzyłem zanotować (jeśli więc ktoś zapamiętał - byłbym wdzięczny za podanie :) ).
Wcześniej jeszcze słyszałem o możliwości zgłoszeń mailem pod: [email protected]. Jak można jednak tego dokonać na 100% (a może są to po prostu równoważne opcje dla mających dostęp do sieci i tel.komórkowych). To tyle, co mi wiadomo. Jak wreszcie ustalę co i jak to wale drzwiami i oknami. W jednym teleturnieju już byłem więc kolejny to już pestka :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Postautor: Karol » 23 lis 2006, 14:58

A p. Dowbor nie powinna już iść na emeryturę?
balneum
Użytkownik

Postautor: balneum » 02 gru 2006, 16:58

to dobrze,że jakoś sensownie to wygląda, już się bałam, że to ma być coś ala krzyżówka szczęścia z Agatą Młynarską:)
telewidz
Użytkownik

Postautor: telewidz » 08 sty 2007, 20:20

Pozdrawiam prowadzącą teleturniej.
Mam jednak nadzieję, że p.K.Dowbor również go ogląda...i posiada trochę samokrytyki.
Porównania typu "ja też w pani wieku" a tym bardziej "no proszę MŁODA PYSKATA OSOBA" są bardzo niesmaczne i nie na miejscu. Byłam poruszona również innymi stwierdzeniami, więc proponuję PANI aby ograniczyła się tylko do informacji wyłącznie niezbędnych. Teleturniej przynajmniej sprawi wrażenie błyskotliwego - oczywiście za sprawą uczestników
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontaktowanie:

Postautor: stevie » 12 lut 2007, 10:39

”Oto jest pytanie” schodzi z ramówki Dwójki

Prowadzony przez Katarzynę Dowbor w TVP 2 teleturniej ”Oto jest pytanie” wiosną przestanie się ukazywać.

Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 5 marca. Potem to pasmo (poniedziałki o 19) zajmie ”Jeden z dziesięciu” (nadawany także we wtorki i środy).
Z danych AGB Nielsen Media Research wynika, że od początku roku program ”Oto jest pytanie” przyciągał średnio 2,2 mln widzów i miał 13,29 proc. udziału w rynku, poprawił więc swoje wyniki z jesieni, kiedy oglądało go 1,7 mln osób (12,47 proc. udziału w rynku).

Żródło: PRESS.PL

Cóż trochę szkoda,bo dla mnie ten teleturniej nie był taki zły.
Pozdrawiam.

Stevie
Christianus
Obserwator

Postautor: Christianus » 14 wrz 2007, 20:26

Otóż szykuje się powrót znakomitego "Oto jest pytanie". Niejaki Michał Gulewicz zastąpi Katarzynę Dowbor. Nie znam tego mężczyzny jednak cieszę się z powrotu teleturnieju do TVP 2.
tvferdex97
Junior

Postautor: tvferdex97 » 06 mar 2016, 14:20

https://www.youtube.com/watch?v=4SkIqyQ9YXw
W sieci pojawił się fragment zapomnianego teleturnieju emitowanego na Dwójce w latach 2006-2007.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Postautor: Jacko09 » 06 mar 2016, 17:10

Z tego co widać w miarę interesujący program.
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Postautor: Direct » 06 mar 2016, 17:24

Potwierdzam, interesujący. Niestety stanowi końcówkę ery słowotwórczych teleturniejów TVP.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 26 mar 2016, 0:29

A tu fragment tego teleturnieju z Katarzyną Dowbor wtedy jeszcze w nieco skromniejszej oprawie i scenografii: https://www.youtube.com/watch?v=n8vEgSoy_Xc
Pozdrawiam, Trzeciak

Wróć do „Programy TVP”