[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Odcinek 4:
10 - Jakub Zdrójkowski
7 - Janusz Radek
6 - Kasia Wilk
5 - Michał Milowicz
4 - Ewa Błachnio
3 - Robert Szpregiel
2 - Katarzyna Polewany
1 - Katarzyna Ucherska



Klasyfikacja generalna:
30 - Wilk (10,4,10,6)
26 - Szpregiel (6,10,7,3)
24 - Zdrojkowski (5,7,2,10)
18 - Radek (2,6,3,7)
16 - Polewany (7,1,6,2)
15 - Milowicz (4,5,1,5)
12 - Błachnio (1,2,5,4)
11 - Ucherska (3,3,4,1)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ciekawostka, Dorota Gardias z TVN zdradziła na swojej relacji, że już dwukrotnie dostała zaproszenie do udziału w TTBZ 😉
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Dodatkowo zdradziła, że bardzo chętnie by wystąpiła gdyby TVN i Polsat się dogadały.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Miała już próbę wokalną wiosną w Mask Singer, więc czemu nie nie "Twoja twarz brzmi znajomo", z drugiej strony na ten moment to raczej nie możliwe, jest zbyt mocno związana z TVN-em.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Punktacja trzeciego odcinka
1p - Janusz
2p - Michał
3p - Ewa
4p - Kasia Ucherska
5p - Kuba
6p - Robert
7p - Kasia Polewany
10p - Kasia Wilk

Generalna
26p - Kasia Wilk (10,6,10)
18p - Robert (7,5,6)
15p - Kasia Polewany (4,4,7)
15p - Kuba (3,7,5)
12p - Kasia Ucherska (6,2,4)
12p - Janusz (1,10,1)
10p - Michał (5,3,2)
6p - Ewa (2,1,3)
Patrekur
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 10 sie 2019, 20:00
x 440
x 122

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrekur »

Oceny za 4 odcinek:

10 pkt. - Zdrójkowski
7 pkt. - Radek
6 pkt. - Wilk
5 pkt. - Polewany
4 pkt. - Milowicz
3 pkt. - Błachnio
2 pkt. - Ucherska
1 pkt. - Szpręgiel

Poziom odcinka był naprawdę wysoki, żaden występ nie był słaby. Ciężko się przyznawało oceny niższe niż 4.
2019-2024
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Pierwszy odcinek obecnego sezonu gdzie produkcja nie waliła autotunem po uszach i od razu najlepszy odcinek. Przypadek? Nie sądzę. Świetnie się oglądało i słuchało. Oby tylko tak dalej.

Wczorajsze zastępstwo Żurka mocno usypiające dla mnie jako widza. Wyglądał jakby go ktoś przed chwilą obudził i kazał się natychmiast wypowiedzieć, ale przynajmniej punkty rozdał w miarę sensownie.

Co do losowania to jest mocno przeciętne. Zaskoczył mnie wybór Jandy, bo nie kojarzyłem jej z żadnego wykonania wokalnego, ale nowe postacie zaliczam na plus. Fajnie, że będzie Daddy Yankee, czekałem na taką postać, ale zdecydowanie nie w piosence która wiadomo, że już się pojawi. Con Calma to jedno z większych dziadowskich przeróbek ostatnich lat. W programie powinna pojawić się ta właściwa wersja czyli Snow z "Informer", a nie ta nędzna przeróbka. W wykonaniu Yankee czekałem na "Gasolinę". Niestety produkcja kładzie wybór piosenki podobnie jak było przy Demi Lovato. Można również skończyć z katowaniem w kółko Lady Gagi czy Beaty Kozidrak, były już wystarczająco dużo razy. Jest wiele wokalistek, których jeszcze nie było na przykład Alannah Myles, Sophie Ellis-Bextor, Alanis Morissette i można tak wymieniać wiele przykładów. A już kompletnym zapychaczem jest Afric Simone, tutaj obstawiam kolejną niepotrzebną powtórkę piosenki. Niestety produkcja w tym sezonie raczy nas powtórkami piosenek w każdym odcinku, można sobie w którymś dać na wstrzymanie. Cieszy mnie, że na półmetku sezonu mamy więcej nowych postaci niż w całym 16 sezonie gdzie była nędza, ale to nadal nie do końca mnie zadowala. Według mnie w każdym odcinku powinno być przynajmniej 4 nowe osoby do odtworzenia.


Oceny 4 odcinka:

10- Zdrójkowski, kapitalny występ. Wprawił swoje ciało w tryb Elvisowski, więc pod każdym aspektem, wokalnym, aktorskim, ruchowym był to najlepszy występ 4 odcinka.
7- Wilk, kolejny świetny występ Kaśki. Pięknie oddana zadziorność, która była ukazana w teledysku Nosowskiej. Partie rapowe również w punkt jak w oryginale.
6- Radek, występ robiący wrażenie zwłaszcza gdy Janusz śpiewał refren. Zwrotki moim zdaniem były lekko "zblazowane". Aktorsko świetnie.
5- Milowicz, pierwsze wcielenie kobiece i to był występ, który najbardziej podobał mi się z dotychczasowych Michała. Mimo, że słychać momentami Milowicza, to jednak cały występ zaliczam na plus. Głos Moyet również słyszałem, warto również docenić ciekawą inscenizację występu.
4- Polewany, Kasia trzyma bardzo dobry poziom w programie. Ze względu na piątkowy odcinek, tym razem wystarczyło na 4 punkty, ale praktycznie wszystko się zgadzało. Wokal, taniec. Może odrobinę zabrakło mi większej pewności siebie na scenie. To jakiś żart że jest obecnie ostatnia w tabeli, a przed nią są Ucherska czy Błachnio. Wiśniewski czy Skrzynecka nie doceniali jej odpowiednio punktowo do tej pory. No, ale nie spodziewam się za wiele po tych jurorach więc bez większego zaskoczenia. Charakteryzacja na Pocahontas.
3- Szpręgiel, zrobił co mógł, starał się by głos zabrzmiał jak najbardziej kobieco, efekt raczej średni. Postaciowo niewiele do zrobienia tutaj było. Występ do zapomnienia.
2- Błachnio, po raz kolejny śpiewała swoim głosem. Aktorsko ok, chociaż roboty nie miała zbyt wiele. Machanie rękami i jednostajny ruch.
1- Ucherska, chciałbym Katarzynie przyznać więcej punktów, ale niestety nie mogę. Głosowo żadnego podobieństwa do Piotrka, pod kątem postaciowym odrobinę przerysowane. Liczę, że Ucherska jeszcze odpali i będzie można ją ocenić wyżej.


Ogólna klasyfikacja:

30- Szpręgiel
28- Wilk
21- Zdrójkowski
20- Polewany
18- Radek
14- Milowicz
12- Ucherska
9- Błachnio
Awatar użytkownika
Morelowa
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 11 cze 2022, 20:52
x 115
x 85

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morelowa »

giga.talent120 pisze: 25 wrz 2022, 14:33 Dodatkowo zdradziła, że bardzo chętnie by wystąpiła gdyby TVN i Polsat się dogadały.
Sądzę, że jest to całkiem możliwe. Gardias to nie Rozenek ;D Gwiazdki ze średniej półki bez problemu krążą w różnych show, nawet u konkurencji, wiadomo, że nie może zrobić tego bez uzgodnienia ze stacją. Nawet chętnie zobaczyłabym jak Gardias sobie radzi w programie.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

4 odcinek bezapelacyjnie był najlepszym w tej edycji. Oprócz świetnych występów uczestników, na plus brak filtrów nałożonych na wokale, oby tak było już do końca edycji.

Odcinek był tak mocny, że chętnie przyznałbym pięć 10, ale ostatecznie punkty wyglądają tak:

1p - Ewa
2p - Robert
3p - Kasia U.
4p - Kasia P.
5p - Michał
6p - Kasia W.
7p - Janusz
10p - Kuba

Po czterech odcinkach:
1. Kasia Wilk - 25p
2. Kasia Polewany - 24p
3. Robert Szpręgiel i Janusz Radek - 23p
4. Michał Milowicz i Kuba Zdrójkowski - 16p
5. Kasia Ucherska - 13p
6. Ewa Błachnio - 12p
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Odcinek 4:
10 - Zdrójkowski
7 - Milowicz
6 - Błachnio
5 - Polewany
4 - Wilk
3 - Ucherska
2 - Szpręgiel
1 - Radek

Po 4 odcinkach:
29 - Polewany
23 - Szpręgiel
22 - Wilk
20 - Zdrójkowski
19 - Radek
16 - Milowicz
12 - Błachnio
10 - Ucherska

W końcu bardzo mocny odcinek, nie było słabych występów, więc ciężko było przyznać punkty. Do tego bardzo mało autotune'a i znowu całkiem dobry kołowrotek na przyszły tydzień. Oby tak dalej, może jest jeszcze jakaś nadzieja dla tego sezonu.
Rafał950707
Użytkownik
Posty: 182
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:44
Lokalizacja: Kalisz
x 212
x 81

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał950707 »

Żurek miał aż takie odklejki? Jakieś dziwne jego teksty przytoczycie? Żaden nie zapadł mi w pamięć ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Oj Żurek gadał tak bez ładu i składu, że nawet Jędrzejczyk mogłaby się poczuć zagrożona jako najgorsza jurorka.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Ciężko cokolwiek zacytować, bo większość jego wypowiedzi stanowiła parafraza słów przedmówców, powiedziana w dość nieskładny sposób. Najdziwniej było chyba przy ostatnim występie, gdy podziękował Januszowi za to, że Steven Tyler zatrudnił do teledysku aktorkę Alicię Silverstone. Do teraz nie wiem, co to miało wspólnego z występem 🤔
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Chciałbym odzobaczyć relację na facebooku TTBZ gdzie Skrzynka macha stanikiem i ledwo go rzuca, a Janowski się śmieje.
kgc1
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 03 lip 2022, 18:19
x 12
x 35

[POLSAT] Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kgc1 »

Ocenki za 4 odcinek:

10 - Kasia Wilk jako Kasia Nosowska
7 - Ewa Błachnio jako Mira Kubasińska
6 - Kuba Zdrójkowski jako Elvis Presley
5 - Robert Szpręgiel jako Barbra Streisand
4 - Janusz Radek jako Steven Tyler
3 - Kasia Ucherska jako Piotr Sołoducha
2 - Michał Milowicz jako Alison Moyet
1 - Kasia Polewany jako Dua Lipa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mat212346 i 10 gości