[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Sanchez pisze: 01 lip 2022, 19:49 @bucik11
Najpierw napisałeś, że Kuba ratuje skład, a w późniejszym komentarzu, że nie ratuje. To jak jest w końcu? Bo zaprzeczasz sam sobie.
Może źle napisałem, Kuba jak dla mnie ratuje moją ocenę składu, który ogólnie po tylu edycjach jest słabszy, nie mówię, że jest najlepszym i najbardziej rozpoznawalnym, ale jak dla mnie to najlepsza postać nadchodzącej edycji.
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Pożyjemy, zobaczymy. Dla Ciebie to może być człowiek-mem, dla kogoś innego człowiek kojarzący się z kultowymi polskimi filmami. To, że Milowicz, Radek, Wilk nie przyciągną widzów, to twoja subiektywna opinia. Widziałem też zupełnie odmienne zdania. Wjedzie edycja, sprawdzimy wyniki oglądalności i wtedy będziemy mieć jasną sytuację.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

pulkownik pisze: 01 lip 2022, 19:54 A emerytki może i włączą, ale dla komercyjnej telewizji żyjącej z reklam nie są grupą docelową. Polecam się zapoznać z terminem grupa komercyjna.

Dla mnie obsada tego sezonu jest wybitnie słaba, prawie tak słaba jak ubiegłorocznego Tańca z Gwiazdami. Ewidentnie TTBZ potrzebuje przerwym, chociażby na jeden sezon - i całe szczęście że takową zapowiadają.
Dokładnie. Co Polsatowi po 1.5mln jak w 16-49 wiosną wyraźnie przegrali udziałami z Mask Singer, które ogólnie miało ponad 300 tysi gorsza średnią? Leśne babcie, które kochają Janowskiego nie załatwią dobrych cen za reklamy podczas programu...

Ja bym nawet powiedział, że jeśli chodzi o rozpoznawalność i bycie na topie to jest najsłabsza edycja od 9? Czyli 5 lat. Jasne może poziomem się obroni wykonów tego do emisji nie będzie wiadomo, ale no brak tu naprawdę HOT nazwiska chociaż jednego.

Do tego jury, którego ja mam po dziurki w nosie, a i widzę w mediach społecznościowych, że powoli ale jednak coraz większa krytyka sięga choćby Królową Paszteta... Myślą, że Janowskim załatwią sprawię, a może być takie kółko adoracji i hejtu jakiego ten kraj w tv nie widział...


PS. Kuba to jednak ciacho jest O NIEBO przystojniejszy od Adaśka 🤩
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja czekam akurat na pierwszy odcinek. Nie obejrzeliśmy ani jednego odcinka a tutaj już opinie, że skład niepopularny czy słaby. Każdy ma prawo do własnego zdania ale takie wnioski są przesadzone.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Katarzyna Polewany potwierdzoną uczestniczką.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Całkowita niewiadoma pod względem nazwiska, wzięta tak naprawdę znikąd, kolejna słaba "gwiazda" jesiennej edycji :huh:
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Ale beznadziejny ten skład :lol: Zawsze jest jeden, góra dwóch nołnejmów, jednak zazwyczaj reszta składu trochę to wynagradza, a tutaj nie ma dosłownie nikogo kto zachęcałby mnie do włączenia telewizji w piątkowe wieczory (memiczność Milowicza nie wystarczy). Jakaś Polewany, wielka gwiazda krajów arabskich, Ucherska czy Szpręgiel (w sensie bardzo ciekawe byłoby zobaczenie śpiewaka operowego w programie, ale jest kilka, delikatnie mówiąc, bardziej znanych tego typu nazwisk na polskiej scenie XDDDD) - nie wiem, kogo mają zachęcić te osoby i o co chodzi produkcji, ale takiej bryndzy jeszcze nie było. Oby poziom się przynajmniej jakoś trzymał, chociaż na szczególne kwiatki nie liczę, bo Ucherska to chyba aktorka nieśpiewająca, a wykonanie "Sway" tego Roberta też jakoś czterech liter nie urywa.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

No cóż, liczyłem że ostatnia Kasia będzie petardą a mamy totalny no name. Najgorszy skład ze wszystkich edycji, oby nadrobili poziomem występów.

Naprawdę żałuję że nie ma Laury :)
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Pisałem już niejednokrotnie, że dla mnie najważniejszy jest poziom występów, no ale kurcze przed samym startem edycji zachęcać widza do oglądania niejako muszą uczestnicy, a kto włączy dla np. takiej Polewany? Nie wiem tu musiały być jakieś cięcia budżetu (może faktycznie więcej kasy poszło na TzG heh) czy coś bo nie wierzę, że nie było chętnych bardziej znanych od całego obecnego składu razem wziętego. Dla mnie najlepsze nazwiska to Błachnio, Zdrójek, Radek i jakotako Milowicz, ale pozostałe 4 nazwiska nie są, delikatnie mówiąc, wybitne. :lol:
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Wilk nie jest delikatnie mówiąc wybitna? Dla mnie ona jest najlepszym nazwiskiem tej edycji. :P

Gdybyśmy mieli kogoś innego za Polewany i śpiewaka, to skład może i byłby lepszy, bo pozostałe sześć nazwisk jest okej, ale no niestety, nie są to takie gwiazdy jak w poprzednich trzech edycjach, bo nie ma nikogo na topie jak Gabor czy Kurdej-Szatan, kto mógłby być "pożywką" dla mediów. Też liczę, że poziom występów tylko uratuje 17 edycję.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Wilk jest mocna wokalnie, ale zapomniana, o wiele bardziej znana była jak śpiewała ,,Sacrum" i ,,Ważne" pare lat temu.

Uczestnicy niestety słabi większość, zobaczymy jak z występami.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Śmiechem żartem ale ten skład wygląda jakby go szanowne jury układało, aby broń Panie Boże nikt się nie okazał na tyle medialny i lubiany żeby mógł ich zastąpić za stołem XD
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Skład nie powala, to fakt. Natomiast jeśli ktoś twierdzi, że to najgorszy skład ze wszystkich edycji, to polecam przypomnieć sobie 13 sezon, gdzie największymi (i w sumie jedynymi) gwiazdami byli discopolowiec Czadoman i Andrzejewicz, która swoje pięć minut ma już dawno za sobą :)
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

scren.png
scren.png (21.43 KiB) Przejrzano 837 razy
Ciekawe na ile nowych postaci ich stać. W ostatniej edycji było ich dramatycznie mało. Pewnie skończy się na maglowaniu tych samych postaci co zwykle + disco polo.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4475
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Lupus28 pisze: 02 lip 2022, 16:53 Skład nie powala, to fakt. Natomiast jeśli ktoś twierdzi, że to najgorszy skład ze wszystkich edycji, to polecam przypomnieć sobie 13 sezon, gdzie największymi (i w sumie jedynymi) gwiazdami byli discopolowiec Czadoman i Andrzejewicz, która swoje pięć minut ma już dawno za sobą :)
Z drugiej strony trzynasta edycji była emitowana w soboty o 22:00, a nie w ścisłym prime-timie. Skład nie powala, choć duet Wilk-Radek powinien sprawdzić się bardzo dobrze. Pewnie w finale należy się spodziewać także Milowicza, który ma doświadczenie aktorskie oraz wokalne, a można się spodziewać także holowania ze strony jury.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], ninja65 i 18 gości