[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

wiatriwoda w temacie Przyjaciółki pisze: 30 cze 2022, 22:09 Rafał Królikowski chyba na dobre dołączył do obsady, w zeszłym sezonie rola nieduża, teraz chyba rozwojowa. Zobaczyłbym go w TzG czy Twarzy, ale pewnie nie chce.
Boże, uchroń nas od tego, przynajmniej tutaj. Wstawanie Skrzynki po każdym występie, ba! niech słucha wszystkich dziesięciu na stojąco!, rzewne łzy, wspominanie Pawła, porównywania do Pawła, na koniec zwycięstwo i posada jurora. Widzę to jasno i przejrzyście i jestem na nie. :) Angaż Rafała byłby ciekawy sam w sobie, zwłaszcza że zbliżamy się do jubileuszowej edycji, ale nie z tą Panią za stołem. Żenadometr by nie wytrzymał, a może i nawet krzesło pod nią w zależności od tego w jakiej by była ekstazie.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jak dla mnie Kasia Ucherska średnia, szczerze nawet jej jakoś nie kojarzę, liczyłem na Kaśkę Sochacką ;/

Kasię można było zobaczyć w wieku Polsatowskich produkcjach takich jak "Tatuśkowie", "Mecenas Porada" czy "Przyjaciółki".
https://www.polsat.pl/news/2022-06-30/k ... i-znajomo/
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak donosi Plotek, Kuba Zdrójkowski kolejnym uczestnikiem.
https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,2 ... ign=plotek
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5529
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1191
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

A więc jednak Zdrójek. Dla mnie na plus, ciekawe, czy będzie sobie radzić równie dobrze jak Adam.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Tak jak myślałem, że na bank będzie to Kuba Zdrójkowski, chyba jedynie on przyciąga uwagę do oglądania z wszystkich uczestników jak dla mnie, bo reszta całkowicie mnie nie interesuje :huh: Jedynie co może uratować tą edycję to wokal.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5529
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1191
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

sebastiannn pisze: 27 maja 2022, 20:13 Odbiegając od tematu. Najnowszy post na Instagramie Roberta Janowskiego dotyczący jurorowania w 17 sezonie TTBZ skomentowała Edyta Zdrójkowska, która napisała "Do zobaczenia na live'ach". Może wystąpi teraz Kuba Zdrójkowski, skoro mama bliźniaków Zdrójkowskich zapowiada, że będzie obecna na nagraniach?
Już wtedy coś podejrzewałem. ;)

A ostatnią uczestniczką, co bardzo możliwe, zostanie Katarzyna Polewany, która w ostatnim czasie zaobserwowała na Instagramie Milowicza, Wilk, Ucherską i profil Polsatu. Gdy zobaczyłem, że na IG ma ponad 17 tysięcy obserwujących, pomyślałem, że może jest jednak znana większemu gronu, ale jakie było moje zdziwienie, gdy sprawdziłem, że wśród jej obserwatorów spora większość to konta arabskie, co by wskazywało na wykupionych followersów. :lol:

Więc mamy w składzie dwa no-name'y, oby tylko poziomem występów nie odstawali, to będzie najważniejsze.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Morelowa
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 11 cze 2022, 20:52
x 115
x 85

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morelowa »

bucik11 pisze: 01 lip 2022, 12:18 jedynie co może uratować tą edycję to wokal.
I że niby młody Zdrójkowski uratuje :huh: Oj chyba żarty :lol: Pewnie ćwiczył głos już jak brat występował, więc za dużego obciachu być nie powinno ;) Dla mnie gwarancją poziomu wokalnego jest na pewno Radek, którego bardzo lubię, śpiewa świetnie, aktorsko też powinien dać radę. Sadzę, że nie zawiedzie również Milowicz. Tylko kto tym razem będzie "chłopcem do bicia" :rolleyes:
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1646
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Nie ma co ukrywać, słaba jest ta edycja pod względem nazwisk. Oby chociaż poziom był dobry.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Morelowa pisze: 01 lip 2022, 16:58
bucik11 pisze: 01 lip 2022, 12:18 jedynie co może uratować tą edycję to wokal.
I że niby młody Zdrójkowski uratuje :huh: Oj chyba żarty :lol: Pewnie ćwiczył głos już jak brat występował, więc za dużego obciachu być nie powinno ;) Dla mnie gwarancją poziomu wokalnego jest na pewno Radek, którego bardzo lubię, śpiewa świetnie, aktorsko też powinien dać radę. Sadzę, że nie zawiedzie również Milowicz. Tylko kto tym razem będzie "chłopcem do bicia" :rolleyes:
Ja mówię, że Zdrójkowski ratuje skład, którego fanem nie jestem już teraz, a co do głosu to nie mam pojęcia jak się sprawdzi ;)
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5529
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1191
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Kuba Zdrójkowski potwierdzony przez stację.

Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 432
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 353
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Zdrójkowski ratuje skład? Wolne żarty. Dotychczas ogłoszone osoby mają więcej sukcesów na koncie niż on. To, że ktoś zagrał w jedynym serialu Polsatu nie robi z niego zaraz gwiazdy wielkiego formatu. Nie porywa mnie ta osoba, był już Adam, wolałbym zobaczyć kogoś innego niż kolejnego bliźniaka. Niemniej życzę powodzenia w programie tak jak pozostałym uczestnikom.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Powtarzam, że Zdrójkowski nie ratuje składu, ale już teraz wiem, że jemu i Błachnio będę kibicować w programie. Michał Milowicz dobre nazwisko, ale mnie całkowicie nie przekonuje Katarzyny i Janusza praktycznie nie znam.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Mam nadzieję że ostania Kasia to będzie jakaś znana osoba, która przyciągnie widzów do oglądania programu. Niestety skład nieporównywalny do edycji 14-16 gdzie były w każdym sezonie co najmniej dwie-trzy popularne osoby. I, oczywiście, można tutaj pudrować rzeczywistość i mówić że liczy się poziom występów - owszem, to ważne, ale nie zapewni to prawdopodobnie widowni na początku edycji. No chyba że, nie daj Boże, pójdą w dramy, a w taką stronę skręca ten program od kiedy pojawił się w nim Wiśniewski.
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 432
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 353
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

@bucik11

Najpierw napisałeś, że Kuba ratuje skład, a w późniejszym komentarzu, że nie ratuje. To jak jest w końcu? Bo zaprzeczasz sam sobie.

Jeśli poziom występów będzie dobry to o oglądalność się nie obawiam. Jest Janowski a on przyciąga cały tłum emerytek. Polecam sobie przejrzeć komentarze na przykład na facebooku pod ogłoszeniami uczestników, ludzie zadowoleni z udziału Milowicza, Radka czy Wilk. Może mniej kojarzona jest Ucherska. Polecam nie traktować każdego widza jak stereotypowego Janusza, który jak nie widział danej osoby na ekranie w 2022 roku to mózg przestanie mu pracować i obrażony przełączy na inny kanał, bo nie ma znanych osób. Zgodzę się że 16 była mocno obsadzona (chociaż ja osobiście nie kojarzyłem przed programem Pisarek), ale wymieniana tutaj 15 i 14 też miała mało znane osoby. W 14 byli na przykład Gawron-Jedlikowski czy Góral, w 15 Cugowski czy Williams, więc dziwi mnie to narzekanie jak pojawią się z 2 mniej znane nazwiska. Tak się dzieje w tym programie nie od dziś i to jest też właśnie jego zaleta.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Milowicz, Radek czy Wilk to nie są osoby, które przyciągną widzów. No może Milowicz, jako żywy człowiek-mem. Po prostu brakuje kogoś obecnie na topie, jak Sieklucka, Sykut, Kurdej-Szatan, Gabor. Dwa takie nazwiska w zupełności by wystarczyły. Na pewno na korzyść programu przemawia że to wciąż lubiany format a i poza filmami na TVN raczej nie będzie mieć konkurencji.

A emerytki może i włączą, ale dla komercyjnej telewizji żyjącej z reklam nie są grupą docelową. Polecam się zapoznać z terminem grupa komercyjna.

Dla mnie obsada tego sezonu jest wybitnie słaba, prawie tak słaba jak ubiegłorocznego Tańca z Gwiazdami. Ewidentnie TTBZ potrzebuje przerwym, chociażby na jeden sezon - i całe szczęście że takową zapowiadają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Liam, pivip i 29 gości