Czy Chcielibyście Polską Wersję RTL ??

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
BAFFY
Użytkownik

Post autor: BAFFY »

Cześć chce znać wasze zdanie na temat kanału RTL czy chcielibyście żeby znowu powrócił do Polski
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel »

Owszem ale nie RTL 1 bo to taki sam kanał jak TVN (te same filmy i bardzo podobne programy). Wolałbym już RTL2, które teraz przypomina dawny RTL z przed wielu lat.
BAFFY
Użytkownik

Axel pisze:Owszem ale nie RTL 1 bo to taki sam kanał jak TVN (te same filmy i bardzo podobne programy). Wolałbym już RTL2, które teraz przypomina dawny RTL z przed wielu lat.
ale najpierw musiałby być RTL a potem RTL2 albo zrobić RTL taki jaki obecnie w Niemczech jest RTL2
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

Post autor: Poland »

Według mnie powinien wrócić (powalczy z TVP1 na poranne programy Informacyjne)RTL powinien być zastąpiony ...Polsat
Poland - Aktywnie najlepszy!
BAFFY
Użytkownik

Napiszmy list do RTL Group żeby wywalili cały zarząd POLSATU i prowadzili RTL Polska lub jeżeli było by to niemożliwe Weszli do Polski tak jak to było z RTL7
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Post autor: Tomek »

ale najpierw musiałby być RTL a potem RTL2 albo zrobić RTL taki jaki obecnie w Niemczech jest RTL2
Jeśli sie nie myle nazwy telewizji RTL nie dublują się. Każdy kraj ma jakieś cyferki. My mieliśmy siódemke (aktualnie numer zajety przez Holandie). Liczyłbym, więc na RTL10, który nie jest chyba przez żadem kraj zarezerwowany.

Ja też chciałbym coś takiego jak RTL2 (/RTL7), czyli anime, seriale, sitcomy i filmy + pare programów własnych. A w nocy tj. jak za dawnych czasów kominek + radio z luksemburga :).
HENSHIN!
BAFFY
Użytkownik

O tym Niewiedziałem że każdy kraj w którym jest RTL ma zarezerwowaną jakąś cyfrę.
Ale w Lukseburgu jest RTL i w Niemczech jest RTL
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

W sumie obecność RTL-u w polsce by mi nie przeszkadzała, zwłaszcza że jest podobny do TVN-u, czyli do najlepszego kanału CP :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Takze nie mam nic przeciwko polskiej wersji RTL.Mam nadzieję,że kiedyś tak się stanie,i zdecydują się wejść do Polski.dla mnie mogliby nawet powrócić z taką samą ramówką jaką miał RTL 7 u nas...
Pozdrawiam.

Stevie
sebol
Użytkownik

Post autor: sebol »

RTL w Polsce był i się zmył, mówiąc młodzieżowo "nie pykło im" a podobno dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi :P

Osobista opinia: Jestem za jeżeli chodzi o powrót RTL do Polski ;-) (pobożne życzenie: nie wykupią 100% udziału w Polsacie, albo chociaz 51)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Ale w Lukseburgu jest RTL i w Niemczech jest RTL
Pewnie sugerujesz się logami. Na luksemburskim logu może jest tylko RTL, ale telewizja nazywa się RTL Tele Letzebuerg.
HENSHIN!
MYSZA32
Użytkownik

Post autor: MYSZA32 »

czy rtl 7 miał coś wspólego z niemieckim czy to tylko nazwa?.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

MYSZA32 pisze:czy rtl 7 miał coś wspólego z niemieckim czy to tylko nazwa?.
Ech... tłumacze. Niemiecki RTL, polski RTL7 i wogóle wszystkie RTL-y należą do RTL Group (a ten do Bertelsmann) albo ma w nich udziały.
HENSHIN!
reyden

Post autor: reyden »

RTL mogło by pownownie wejść na rynek polski - RTL7 miało sporo dobrych seriali i filmów .

Teraz to jest denne TVN7 pełne telenowel , tylko czasami leci jakiś dobry film czy serial .
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

Post autor: Karol »

Sorry, ale czy RTL7 pod koniec nadawania nie było pełne telenowel? Automatycznie zjechali na prezentowanie produkcji niskobudżetowych, o których ani widu ani słychu w świecie poważnych mediów. "Siódemka" dla mnie skończyła się w 2001 roku...
Zablokowany

Wróć do „Kosz”