Netflix [VOD]

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Mooniaa pisze: 02 lis 2022, 10:04 Jak wyjdzie opłata dla jednego gospodarstwa?
Tak.Chcesz by mama,tata ogladali to za nich dolacisz 10 zł.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Mooniaa pisze: 02 lis 2022, 9:46 Może mnie ktoś oświecić, jak teraz będzie to wyglądało jak nie będzie dzielenia konta?
Czyli będę musiała założyć sobie swojego Netflixa (wiem, że można przenosić, ale już nawet nie potrzebuje tego) i wtedy jaka będzie opłata co miesiąc? I będzie można korzystać tylko z jednego urządzenia czyli np tv?
Nie rozumiem tego, a już wczoraj czytałam, że dużo osób nie może oglądać, bo zostały zablokowane...a myślałam, że to wchodzi od nowego roku.
Za wszelkie informacje czarno na białym dziękuję 🧡

Dla mnie to ukryta podwyżka, a nie walka ze współdzieleniem konta do którego Netflix sam namawiał kilka lat temu.
Załóżmy, że 4 osoby z różnych części Polski opłacały do tej pory na spółkę pakiet za 60zł co daje po 15 zł na łepka. Teraz właściciel karty będzie obciążony dodatkowymi 30zł za te 3 osoby (no bo za siebie nie będzie ponosił opłaty), więc wszyscy i tak podzielą daną subskrypcję w kwocie 90zł na całą czwórkę, co nam daje średnio 22,50zł na osobę. Właściciel też się dołoży, bo nie będzie chciał stracić współpracy z zaufanymi osobami.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Pakiet Netfliksa z reklamami jest jak wersja demo. Brakuje wielu filmów i seriali
https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/11/ ... iale-filmy

Zawsze uważałem, że kupowanie najtańszego pakietu, i to jeszcze z reklamami, to nie jest najlepsze rozwiązanie. Netflix tym ruchem pokazuje, że jak ktoś chce dostęp do pełnej biblioteki programowej, to musi skorzystać i wykupić droższy pakiet bez reklam. Człowiek jest tym samym stratny, a 5 czy 10 złotych różnicy nie robi.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Z ostatnich seriali, które widziałem, mogę polecić w miarę dobry koreański "Sweet Home" - udana mieszanka dramatu i horroru, czy też niemiecki serial szpiegowski "Kleo". No i jeszcze fajny włoski serial komediowy "Wrobieni" ;)

27 stycznia na NF premiera brytyjskiego serialu detektywistycznego "Lockwood & Co".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Nie jest to dla mnie nic zaskakującego. Netflix ma zamiar transmitować na żyeo wydarzenia sportowe:

https://naekranie.pl/aktualnosci/netfli ... 1667990292

Ja jednak czekam na moment aż platformy streamingowe dogadają się z wytwórniami muzycznymi i zaczną organizować oraz transmitować koncerty. :)
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Netflix z nową funkcjonalnością. Można wylogować się od teraz z konkretnego urzędzenia. Nie ze wszystkich.

Obrazek

Obrazek
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W grudniu na Netfliksie dwa polskie filmy ''Jeszcze przed świętami'' i ''Noc w przedszkolu''.
"Jeszcze przed świętami" - gdy wredny współpracownik sabotuje jej pracę, kurierka i pomocny klient muszą bardzo się spieszyć, aby dostarczyć prezenty świąteczne na czas. Premiera 6 grudnia. W obsadzie Monika Frajczyk, Piotr Pacek, Franek Krupowicz, Mirosław Baka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Barbara Jonak, Maria Maj, Dorota Kolak, Łukasz Simlat, Zdzisław Wardejn. Reżyseria: Aleksandra Kułakowska, Maciej Prykowski.


28 grudnia na Netfliksie zadebiutuje "Noc w przedszkolu" - Mężczyzna sabotuje próbę jasełek, aby uniemożliwić grupie rodziców i nauczycieli wyrzucenie z przedszkola syna swojej dziewczyny - czytamy w opisie filmu. Obsadę "Nocy w przedszkolu" tworzą Piotr Witkowski, Lena Góra, Zbigniew Zamachowski, Sylwia Boroń, Piotr Borowski, Matylda Damięcka, Aleksandra Domańska, Dobromir Dymecki, Maciej Nawrocki, Masza Wągrocka i Julia Wyszyńska.

https://[link zakazany]/artykul/n ... y-w-paryzu
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Piotr Witkowski ma chyba jakiś kontakt z Netflixem, bo kolejna główna rola w ich filmie 😉
Plan Lekcji miał premierę w środę, film obejrzałam miał potencjał ale bardzo naciągany i nie podobał mi się, na plus, że Netflix bardzo eksperymentuje z gatunkami różnymi. Tutaj mieliśmy takie połączenie młodzieżowego kryminału. Niestety mimo różnorodnej obsady nikt nie zapadł mi w pamięć.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Netflix wprowadza własne tantiemy dla twórców produkcji, jest to pilotażowe rozwiązanie.
https://[link zakazany]/m/artykul/n ... ozwiazania
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

O należnych tantiemach dla tłumaczy z kolei milczą xD
dość
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Mooniaa pisze: 26 lis 2022, 21:52 Piotr Witkowski ma chyba jakiś kontakt z Netflixem, bo kolejna główna rola w ich filmie 😉
Plan Lekcji miał premierę w środę, film obejrzałam miał potencjał ale bardzo naciągany i nie podobał mi się, na plus, że Netflix bardzo eksperymentuje z gatunkami różnymi. Tutaj mieliśmy takie połączenie młodzieżowego kryminału. Niestety mimo różnorodnej obsady nikt nie zapadł mi w pamięć.
Obejrzałem tego potworka i mimo wielu absurdów oraz przerysowania nie nudziłem się przy nim. :D Czas szybko mi zleciał i uważam że taka sensacyjna produkcja w stylu lat 90 na odmóżdżenie też jest potrzebna. Trochę było "Karate Kid", "Młodych i gniewnych" i wiele innych inspiracji amerykańskiego kina. Film na pewno ma świetny soundtrack.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Zwiastun dokumentu ''Harry i Meghan'', brytyjskie media określiły to jako element wojny z rodziną królewską :P


Robert de Niro kolejnym aktorem-weteranem, który zagra w serialu udostępnianym na VOD po m.in. Pacino, czy Stallone - aktor zagra w odcinkowym thrillerze politycznym pt. ''Zero Day'' dla Netfliksa.
https://press.pl/tresc/74029,netflix-za ... -w-serialu
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Premiera 1 części dokumentu o Harrym i Meghan już 8 grudnia. 2 część 15 grudnia.


Zapowiada się na kolejne skandale :P
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Netflix zapowiada kolejne polskie produkcje - oprócz seriali: dwie kolejne części filmu "Furioza" i film przygodowy "Lady Janosik".
https://[link zakazany]/m/artykul/n ... dy-janosik

Bardzo mi się ostatnio spodobał serial fantasy "Bękart z piekła rodem", można polecić.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Kilkanaście dni temu w Polsce pojawił się szef Netflixa Reed Hastings. Prezes platformy streamingowej spotkał się m.in. z prezydentem Andrzejem Dudą oraz udzielił wywiadu Bartkowi Węglarczykowi dla Onetu:

https://kultura.onet.pl/szef-netflixa-n ... to/j56d0xy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości