Jakich komunikatorów używacie?

Co w sieci piszczy.
zamulek
Użytkownik

Post autor: zamulek » 20 wrz 2011, 8:06

gg w wersji 7 lub 8, ponieważ jest to komunikator a nie pamięciożerny kombajn multimedialny
0 x
Miro19ma
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Miro19ma » 17 paź 2011, 10:38

ja używam skypa wcześniej maiłem gg ale wkurzał mnie
0 x
mamamuminka
Użytkownik

Post autor: mamamuminka » 18 lis 2011, 12:58

Ja nie korzystam z żadnego - strata czasu. Wygodniej jest zadzwonić.
0 x
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 159
x 207
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 17 kwie 2019, 16:57

Regularnie używam Discorda (mam nawet tam swój dwuletni już serwer), a kilka razy na miesiąc loguję się do swojego prawie ośmioletniego konta na GG. :)
0 x
Zostało 6 dni do 29 urodzin Radia ZET!
Zostało 11 dni do 22 urodzin TVN-u!
Zostały 22 dni do końca kadencji PiS. (Aktualizacja: 22.09)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 294
x 1500

Post autor: Karol » 17 kwie 2019, 17:00

Mój numer GG skończy w tym roku 15 lat 🙂 Namiętnie go nie używam 🙂
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 44
x 215
Kontakt:

Post autor: Tomek » 17 kwie 2019, 19:47

Ja nawet nie pamiętam, jaki miałem numer i hasło. Pewnie już dawno nie istnieje, bo kilka lat temu robiono jakieś kasowania i ostrzegano, że jeśli nie zalogujesz się to po koncie. Oryginalny program ostatnio widziałem w 2005/2006 roku.

Potem używałem do komunikacji z gg tlena, który przestał być rozwijany - nie wyszedł nigdy z bety, niestabilnej "siódemki", więc też trzeba było go usunąć w końcu z dysku (była cała społeczność robiąca dodatki do tego programu, ale ambitny niegdyś o2 wolał iść w głupie serwisiki typu pudelek). Za to email pozostał mi do dzisiaj i nadal go czasem używam :).

Jeszcze mała aferka do przypomnienia z zabieraniem niskich numerów przez GG w celach komercyjnych ;)
http://di.com.pl/aktualizacja-gadu-gadu ... erki-12705

No i jeszcze nie zapomnę beki z numerem GG (1980) "od Wałęsy", gdzie zawsze dostawałeś po napisaniu tą samą wiadomość :lol:
https://www.dobreprogramy.pl/Specjalny- ... ,2941.html
"Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus"
Doczytałem się w google, że nawet w 2017 roku nadal działała ta automatyczna odpowiedź. Ktoś spróbuje w 2019? ;)
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 159
x 207
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 17 kwie 2019, 19:50

Już zamilkł. :P

W ostatnich latach automatyczna wiadomość to nie było zdanie "Niech będzie pochwalony (...)", ale fragment artykułu z Newsweeka.
Lech Wałęsa na GG pisze:Ks. Kazimierz Sowa: chocholi taniec ojca Rydzyka
PAP | dodane (02:55)
zobacz galerię
fot. PAP / Jacek Turczyk O. Tadeusz Rydzyk
Jeśli ktoś uważa, że Kościół w Polsce jest dziś prześladowany, to żyje w kraju, którego nie ma - powiedział ksiądz Kazimierz Sowa w rozmowie z "Polska The Times".

Dodał, że jeśli ktoś uważa, że dziś Kościół w Polsce nie ma prawa wygłaszać swojego posłannictwa, to znaczy, że pomyliły mu się epoki.

Nawiązując do ataku o. Tadeusza Rydzyka na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji w kontekście konkursu na nadawanie cyfrowe kanału społeczno-religijnego powiedział, że "mamy do czynienia z sytuacją dziwnego chocholego tańca, w której tak naprawdę próbuje się wmówić opinii publicznej, że ten konkurs jest kolejną formą walki z mediami o. Rydzyka. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że ten swoisty obłęd sięga zenitu".

Czytaj dalej

Mówiąc o kanale Religia TV, którego jest szefem, ks. Sowa stwierdził, że jest to kanał tematyczny, telewizyjny, o profilu ekumenicznym.

Jego zdaniem wymiana poglądów między jednym księdzem a drugim zakonnikiem nie świadczy o podziale w polskim Kościele, ale pokazuje, że nie wszyscy w nim myślą tak, jak się myśli w rozgłośni w Toruniu.

(ah, mj)
I to było naprawdę konto Wałęsy. https://www.pcformat.pl/News-Gadu-Gadu- ... lesy,n,724
0 x
Zostało 6 dni do 29 urodzin Radia ZET!
Zostało 11 dni do 22 urodzin TVN-u!
Zostały 22 dni do końca kadencji PiS. (Aktualizacja: 22.09)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”