pety na balkonie

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
carlisle
Użytkownik

pety na balkonie

Post autor: carlisle » 14 kwie 2016, 1:17

Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem, ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.
abraba
Użytkownik

pety na balkonie

Post autor: abraba » 17 kwie 2016, 14:37

zrób sobie daszek :D
Tradycjonalista
Thinker

pety na balkonie

Post autor: Tradycjonalista » 17 kwie 2016, 17:28

A co daszek pomoże? Pety palący z ulicy lub trawy rzucają. Czy balkon jest czymś przykryty?
carlisle
Użytkownik

pety na balkonie

Post autor: carlisle » 23 maja 2016, 20:42

carlisle pisze:Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem https://www.i-kancelaria.pl/sad-i-media ... wskazowki/ ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.
juliav
Użytkownik
Kontakt:

pety na balkonie

Post autor: juliav » 24 maja 2016, 18:56

to co, to kolega prawnik Ci nie pomógł? mieszkanie kupiłeś, czy wynajmujesz? jak wynajmujesz to rozwiązanie jest dość proste - przeprowadź się a jeżeli to Twoje mieszkanie to zrób wywiad środowiskowy, poobserwuj swój blok, żeby namierzyć kto konkretnie wrzuca Ci te pety...
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Kontakt:

pety na balkonie

Post autor: dana1993 » 09 paź 2016, 18:04

carlisle pisze:Witam, jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkanie, mam je na samym dole, więc mój balkon jest najbardziej wysunięty. Od pewnego czasu ktoś natarczywie rzuca mi pety na balkon. Mam już dosyć przyklejania kartek o tym żeby nie rzucać papierosów na balkony, oraz sprzątania ich,ale nic nie skutkuje. Mam teraz pytanie, czy jest jakiś przepis na to ? niby gadałem o tym z jednym znajomym prawnikiem, ale nie jestem za bardzo pewniej jak to działa. Może ktoś z was się orientuje.
nie martw się,w 2008 roku w dawnym moim mieszkaniu młody sąsiad z góry rzucił pety na mojej bluzie z suwakiem i długim rękawem zielonej,gdyż potem moja mama zszyła jakąś łatę na mój kaptur od bluzy
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
Zablokowany

Wróć do „Kosz”