[TVN] Azja Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Program zastąpi w wiosennej ramówce Mask Singer i będzie emitowany w sobotnie wieczory - https://[link zakazany]/artykul/k ... prowadzaca
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie jestem zupełnie przekonany do sobotniego prime time i programu przygodowego, uważam, że lepsza mogłaby być niedziela. To w takim razie wiosną w środy pewnie seriale Playera bądź "Surowi rodzice". :twisted:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ten jeden z najleszych programów w Polsce ostaniej dekady, czekam, a sobota mam nadzieję mu nie przeszkodzi. Choc ostania edycja to juz nie był ten poziom co pierwsze, to i tak obejrzę z chęcią.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Skoro tak, to sobota dla AE to tak jak nowe życie dla programu, ale i pewne ryzyko, mam nadzieję, że się opłaci ;) Jak emocje, zadania i przygoda dopiszą, to powinno być w porządku.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie przekonuje mnie wciąż to sobotnie pasmo, kojarzy mi się z tanim zamiennikiem AE na pandemiczne czasy czyli Power Couple.

Natomiast samym powrotem jestem bardzo podekscytowany, super obsada w większości i wreszcie powrót do Azji z mega trasą, najbardziej ciekawą mnie gruzińskie odcinki bo sam zamierzam wkrótce zwiedzić wreszcie ten kraj :D

Łyżką dziegciu jest oczywiście Ładocha, nie sprawdziła się zupełnie w poprzedniej edycji i nie rozumiem dlaczego ktoś się uparł by nadal prowadziła ten program.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja się cieszę, że to będzie sobota. :) W piątek TTBZ a w sobotę AE, idealnie. :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Oficjalnie skład!

Andziaks i Luka

Kasia i Andrzej Gąsiennicowie

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek

Krystian Pesta z siostrą Oliwią

Adam Zdrójkowki z tatą Dariuszem

https://tvn.pl/programy/ameryka-express ... QwdgpTKOQk

Jest i nowe logo

Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Liczę, że będzie jakaś Renulka czy osoba co co chwilę będzie chciała odchodzić z programu jak Ola Domańska. 😁😁
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wszystkie pary znane dla mnie, oprócz tej pary z Instagrama. Logo gorsze niż te poprzednie, bardzo średnio wygląda.
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

Ja tam nie kojarzę w ogóle Krystiana Pesty; a Andziaks kojarzę wyłącznie z tego, że swego czasu robiła kontent ciążowy (temat ostatnio odgrzewany przez kanały commentary, bo podobny kontent zaczęła robić Lil Masti).

Chociaż ciekaw jestem, jak to logistycznie rozegrają - Gruzja i Uzbekistan przecież ze sobą nie graniczą (a po drodze jest Azerbejdżan z konfliktem w Górskim Karabachu oraz Morze Kaspijskie z promem do Kazachstanu), a w przypadku Turcji cały czas jest niepewna sytuacja w prowincjach w większości zamieszkanych przez Kurdów/obszar uznawany przez co po niektórych za kurdyjski.
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

@lukis90el Krystian Pesta to pierwszoplanowy aktor z serialu "Behawiorysta" (serial sztos!).

Logistyka to najmniejszy problem - jakiś etap będzie się kończy w jednym kraju, potem transfer do innego kraju i zaczyna się nowy etap. W drugiej serii też przewożono uczestników między Sri Lanką i Indiami.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Z tych wszystkich par najbardziej kibicować będę Paulinie Krupińskiej, parze z Zakopanego i Krystianowi, który w końcu występuję w jakimś reality. Najmniej interesujący są dla mnie ta para influencerów, Reni Jusis i Czesław Mozil. Nawet mi nie przeszkadza Zdrójkowski z ojcem, który dzięki udziałowi teraz będzie częściej na antenie TVN, ponieważ wiosną zobaczymy go w jednym odcinku "Masterchefa Juniora".
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

@Kryterium0 - przewóz między Indiami a Sri Lanką jest zdecydowanie łatwiejszy niż między Gruzją a Uzbekistanem, te kraje oddziela wyłącznie Cieśnina Palk (przez którą płynie prom). W przypadku Gruzji i Uzbekistanu masz jednak Azerbejdżan, Morze Kaspijskie (prom Baku-Aktau) i Kazachstan - i rozwiązanie tego problemu transportowego (zwłaszcza gdyby było nieoczywiste) mogłoby być ciekawe.
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Tak, ale są też samoloty...
TVN wybrał jeden z wariantów zaproponowanych przez Eccholine. Widocznie Belgowie mają już dobrze opanowany ten kierunek.

W celebryckiej wersji "Agenta" też przewożono uczestników z Hongkongu na Bali...
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

[TVN] Azja Express

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

Tutaj sprawdziłem w Google (połączenie Tbilisi-Taszkient i Kutaisi-Taszkient, choć z różnych powodów nie jest to najlepsza wyszukiwarka do tego celu) i... raczej musiałby to być czarter, bo z regularnych linii nie ma bezpośrednich połączeń.
Brak pokazania promu przez Morze Kaspijskie to jednak spore pominięcie - jakoś BBC (Wyścig przez świat, u nas był na BBC Earth) czy youtuberzy mogli pokazać tą ciekawostkę - tak mogłoby być ciekawe urozmaicenie wyścigu i dodanie dramaturgii na wyższy poziom (w Internecie można znaleźć różne relacje z rejsu tym promem).
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Matrmr i 6 gości