TVP VOD

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
krnabrny
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2020, 7:01
x 2

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krnabrny »

Przepraszam jeśli temat już się przewinął, ale mam pytanie czy wykupienie strefy abo eliminuje reklamy?
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

W TVP VOD na TV reklamują koncert z informacją, że jest dzisiaj. Oczywiście koncert był w poniedziałek :P
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

krnabrny pisze: 08 wrz 2021, 20:11 Przepraszam jeśli temat już się przewinął, ale mam pytanie czy wykupienie strefy abo eliminuje reklamy?
Oficjalnie nie, ale czasami reklamy w ogóle się nie załączają - tak naprawdę z reklamami przy Strefie ABO to wielka loteria.
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Zmienił się trochę wygląd strony startowej TVP VOD, od razu po wejściu w proponowanych pokazuje się jeden serial/program, a nie jak poprzednio trzy.
Załączniki
Bez tytułu.png
pasjonat
Obserwator
Posty: 360
Rejestracja: 19 mar 2021, 21:46
x 89
x 93

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasjonat »

A kiedy tvp vod przejdzie zmianę oprawy strony www??.
Kruger&Matz KM0232. Rok produkcji- 2016.
Antena TV AX1000 + LTE combo, wzmacniacz W-20
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

A dlaczego miałaby? Były takie plany?
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Może zamiast bawić się w zmiany strony zaczną dotrzymywać swoich deklaracji, bo jesienią miał być Dom pod dwoma orłami na VOD a mamy styczeń :)
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

TVP nic tak naprawdę nie inwestuje w VOD, Player no to wiadomo najlepszy, Polsat Box Go dał we wrześniu cztery nowe seriale i w planach kolejne, choć cenią się mega, ale coś tam się dzieje. A w TVP VOD jedynie prapremiery i nic nowego.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie zaszkodziłoby puszczanie kilku odcinków prapremierowo tego "Domu pod dwoma orłami", no a po jakimś czasie zacząć emisję serialu w Jedynce. Moim zdaniem jednak w publicznej bardziej chyba patrzą na wyniki telewizyjne. Tyle też, że mamy do czynienia z jakimś kuriozum, bo ukraiński serial "Zniewolona" jest dla nich ważniejszy w okresie zimowym od polskiego serialu :P No dla mnie taka trochę dziwna zmiana w porównaniu do ostatnich lat...
Ostatnio zmieniony 05 sty 2022, 22:42 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 2 razy.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Teraz mogliby zacząć właśnie po dwa prapremierowe odcinki "Dom pod dwoma orłami" wrzucać do TVP VOD, a tydzień, dwa w TV. Dwa chyba lata temu inwestowali w zimową ramówką, gdzie były seriale - Archiwista, Lepsza Połowa oraz Młody Piłsudski i Voice Kids i taka premierowa ramówka chyba wtedy się sprawdziła, więc szkoda, że nie postawili właśnie też na zapowiadany serial i w TV i VOD.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Kilka dni temu, zaobserwowałem że bardzo zmniejszono liczbę reklam w czasie oglądania programu.
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Mi brakuje początkowych odcinków niektórych starszych seriali. Chciałbym np obejrzeć sobie pierwsze odcinki Złotopolskich, które były lekko mówiąc dużo lepsze (zabawniejsze) niż końcowe (wina wymierania aktorów).

Chciałbym też zobaczyć początek tureckiego Elif, bo z tego co widzę po zdjęciach i wypowiedziach mamy obsada była wtedy drastycznie różna :D

Na plus, że jest w ofercie VOD-u znajduje się "W labiryncie" - serial, który pamiętam mgliście z dzieciństwa, głównie z czołówki, a który po latach okazał się dla mnie niezłą "komedią" przez charakterki różnych bohaterów. Czuć w nim też nostalgiczny powiew wczesnych lat 90, wystrojów domów o którym zdążyłem zapomnieć :D
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Aplikacja na telefonie ma jakieś problemy? Wchodząc zaraz pojawia się komunikat, że aplikacja przestała działać, a potem wszytko działa ok. A w sklepie play też jakieś problemy z wejściem na stronę aplikacji :?
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Czy też macie ostatnio problem ze strefą ABO? Nie potrafię zobaczyć przedpremierowego kontentu mimo zalogowania i opłaconego abonamentu. Problem zauważyłem w środę, wcześniej wszystko śmigało dobrze.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVP VOD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na TVP VOD pojawiły się przy serialach „Dom nad rozlewiskiem”, „Ranczo Wilkowyje” i „O mnie się nie martw” napisy ukraińskie. Wkrótce pojawią się również przy „Miłość nad rozlewiskiem”, „Ja wam pokażę”, „Siedlisko” i „Ranczo”
https://centruminformacji.tvp.pl/593277 ... -w-tvp-vod
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości