[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Michał56 pisze: 26 kwie 2022, 15:50
Trzeciak pisze: 24 kwie 2022, 22:12

W pełni się zgodzę, że program potrzebuje sporego odświeżenia, nowej scenografii (tej ze skasowanej z wiadomych powodów wersji z Holandii, którą współdzieliłby "TVoP" i "TVS") i czwartego fotelu trenerskiego. Najchętniej zostawiłbym Dawida i Afro, a widziałbym dwie nowe trenerki zamiast Cleo, która w formacie mocno się wypaliła, niestety po wczorajszym zwycięstwie jej podopiecznego wydaje się to mało prawdopodobne.
Obecna edycja nie powala to fakt, ale Trzeciaku błagam. Jeśli ktoś się wypalił to Afromentale. No ileż można? Łącznie w formacie "The voice " w Polsce siedzą już 15 edycji...
No i? A mógłbyś sprecyzować w czym Tomson i Baron się wypaliły, bo ciągle tylko pada argument o tym, że są za dużo i w zbyt dużej ilości edycji.

Zgodziłbym się z tym, że Afro mogliby już odejść od "The Voice of Poland", ale w "Voice Kids" mogliby zostać. Może nie są to idealni trenerzy, ale widać, że łapią świetny kontakt z dzieciakami (a to w tym formacie jest jednym z kluczowych elementów), dobrze rozumieją ideę formatu - tak samo zresztą jak Kwiatkowski - a do finału nie raz - jak w tej edycji - tworzą mocniejsze drużyny od Dawida. Z kolei przy Cleo mam sporo reminiscencji z Sylwii Grzeszczak ostatniej edycji, czy całej trójcy i instruktorów tanecznych z "Nowej Generacji YCD". Szczególnie mam tu na myśli bardzo dziwny, wręcz niemiarodajny repertuar, czy małą dramę na jednej z bitew w jej drużynie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Trzeciak No i to, że domeną przynajmniej zwykłej wersji "The voice" w Polsce, była obecność znacznych roszad co sezon. A Afromentale są przyspawane do tego fotelika jak Skrzynka w TTBZ. Widać po prostu zmęczenie materiału, naprawdę nie wiem co tam robią, bo od kilku sezonów nie mają już w sumie nic ciekawego do powiedzenia. Ich wypowiedzi zaczynają być wtórne. A swoją drogą wszystkim wersjom przydałaby się paroletnia przerwa bo w każdej widać mocny zjazd poziomu wokalnego, szczególnie w dorosłej.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Widzę, że chyba nie czytasz ze zrozumieniem tego, co napisałem wcześniej, bo sam pisałem o koniecznych zmianach.

A póki wszystkie "Voice'y" (szczególnie "Voice of Poland") trzymają widownię i co za tym idzie - ciągną Dwójkę do góry w oglądalności, to nie ma mowy o ich wysłaniu na przerwę, nawet jeśli poziom wokalny spada - choć moim zdaniem, to przy "Voice Senior" był zdecydowany wzrost poziomu wokalnego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Trzeciak Czytam, czytam uważnie. ;)
Konieczną zmianą to jest rezygnacja z Afromentali ale na 99% to się nie stanie bo to bardzo dobrzy znajomi producenta, więc ich obecności można się dalej spodziewać.
Oglądalnościowo jest ok to fakt, ale poziom jest naprawdę słaby, stąd konieczna przerwa.
Dla przykładu " Must be the music" do samego końca miał wciąż przyzwoite wyniki i wierną widownię, zakończono go jednak w dużej mierze z powodu trudności z wyłonieniem kogoś sensownego w castingach i spadającego poziomu. Mam nadzieję, że tutaj też pójdą po rozum do głowy i wyślą wszystkie wersje na kilkuletnią przerwę. Albo przynajmniej dorosłą...
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Michał56 pisze: 29 kwie 2022, 11:42 @Trzeciak Czytam, czytam uważnie. ;)
Konieczną zmianą to jest rezygnacja z Afromentali ale na 99% to się nie stanie bo to bardzo dobrzy znajomi producenta, więc ich obecności można się dalej spodziewać.
Konieczny to przede wszystkim jest debiut czwartego trenera (a mam nadzieję, że trenerki), a byłaby rezygnacja z Cleo. Po minionym finale niestety wydaje się to tym bardziej mało prawdopodobne, szczególnie, że Cleo zapewne zaśpiewa i na najbliższym festiwalu w Opolu i Wakacyjnej Trasie Dwójki. Więcej tu nie piszę, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie chcę się non stop powielać. ;)
Michał56 pisze: 29 kwie 2022, 11:42 Dla przykładu " Must be the music" do samego końca miał wciąż przyzwoite wyniki i wierną widownię, zakończono go jednak w dużej mierze z powodu trudności z wyłonieniem kogoś sensownego w castingach i spadającego poziomu. Mam nadzieję, że tutaj też pójdą po rozum do głowy i wyślą wszystkie wersje na kilkuletnią przerwę. Albo przynajmniej dorosłą...
Wybacz, ale myślisz naiwnie, skoro piszesz, że "Must Be The Music" został zdjęty tylko z powodu spadającego poziomu muzycznego. :) Spadać to spadała przede wszystkim widownia, co przełożyło się na mniejsze przychody z reklam i w konsekwencji coraz mniejsze zyski produkcji, a spadek poziomu mógł być i raczej był jedną z głównych przyczyn tracenia popularności "MBTM", inną było katowanie przez Ninę formatu dwa razy w roku. Dla przykładu w "Mam Talent!" też nie raz zdarzają fajne, jak i słabe sezony, a jednak TVN nie myślał o zdjęciu programu z wizji. Jak myślisz dlaczego? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Michał56 pisze: 29 kwie 2022, 11:42
Dla przykładu " Must be the music" do samego końca miał wciąż przyzwoite wyniki i wierną widownię, zakończono go jednak w dużej mierze z powodu trudności z wyłonieniem kogoś sensownego w castingach i spadającego poziomu. Mam nadzieję, że tutaj też pójdą po rozum do głowy i wyślą wszystkie wersje na kilkuletnią przerwę. Albo przynajmniej dorosłą...
@Trzeciak Trzeciaku, czytaj uważnie. Napisałem w "dużej mierze" z powodu problemu z castingami, a nie jedynie z tego powodu. ;)
Topniejąca widownia również częściowo się do tego przyczyniła. Jednak "MBTM" był dużym programem muzycznym, a jego głównym atutem była możliwość konkursowego zaprezentowania repertuaru,a to już wymagało wyłonienia kogoś ciekawego w precastingach. To nie "Mam talent" gdzie można nazbierać uczestników robiących cyrk (przykład z 2014r. z defekującą świnią na scenie).
Co do "Voica" rozumiem, że darzysz sympatią Panów z Afro, ale nie powinni tam już siedzieć. Niestety nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany, z powodów które wymieniłem wyżej.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Chyba czytać ze zrozumieniem umiem, bo nadal podajesz główny powód zdjęcia "MBTM", jako słaby poziom castingów. :) A taka prawda, że powód jest inny, który wymieniłem wyżej, i dlatego ani TVN nie zdejmuje "MT!" z wizji, ani TVP "Voice'ów" nie rezygnuje, zresztą szczególnie teraz dla Dwójki to byłoby istnym hara-kiri.
Michał56 pisze: 30 kwie 2022, 15:01 Co do "Voica" rozumiem, że darzysz sympatią Panów z Afro, ale nie powinni tam już siedzieć. Niestety nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany, z powodów które wymieniłem wyżej.
Akurat może, ale nawet jeśli to staram się zachować trochę obiektywizmu i tym bardziej nadal uważam, że Afro mogą zostać w "The Voice Kids".
Zresztą kłopotem nie jest to, że TiB mają tak bardzo dobre znajomości z produkcją (przypomnę, że w 9 sezonie nie było Tomsona i Barona), a to, że TVP ze sporą częścią gwiazd - także muzycznych - po prostu podarło koty, szczególnie jesienią 2020 roku po wybuchu Strajku Kobiet.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Ten powód który wymieniłem był jedną z przyczyn. Jakby nie patrzeć istotnych, bo bez uczestników programu nie zrobisz. I nie chodzi nawet o słaby poziom castingów a problem z PREcastingami. Parę lat wcześniej w niektórych miastach trzeba było się ustawiać w kolejce już nocą aby w ogóle w danym miejscu zostać przesłuchanym. Po paru latach na stacjonarnych precastingach były pustki. Sama Terentiew mówiła w wywiadzie, że pod koniec musiano posiłkować się internetem i produkcja sama wyszukiwała potencjalnych ciekawych uczestników i zapraszała Zresztą co do oglądalności "MBTM" wyciągało wyniki do których "The voice of Poland " nigdy nie dobił, nawet w czasach swojej świetności, minionych zresztą. ;) Co do Afro pewnie i tak zostaną w obu wersjach, ale ucieszyłbym się gdyby przynajmniej nie było ich w zwykłej. A z tym darciem kotów przez TVP bym nie przesadzał. Niejedna gwiazdka marzy o takim angażu. :)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Serio wierzysz w każde słowo, które wypowiada Babcia Caryca? :)

Gdyby "MBTM" nadal świetnie się oglądał, było kurą znoszącą złote jaja, to tu kłopot zostałby rozwiązany poprzez ponowne uczestnictwo tych samych znajomych lub ich rodzin i znajomych z czym od kilku lat "radzi" sobie "Mam Talent!". ;)

A w "MBTM" w ostatnich sezonach już wyraźnie przegrywało oglądalnością z "The Voice of Poland", a momentami miało gorsze wyniki od "Super Dzieciaka", które były klapą Polsatu.
Michał56 pisze: 01 maja 2022, 16:31 A z tym darciem kotów przez TVP bym nie przesadzał. Niejedna gwiazdka marzy o takim angażu. :)
Po tym, co stacja odwala na swoim kanale informacyjnym, czy na swoich głównych antenach, no to rzeczywiście bardzo widać jak wiele gwiazdek "marzy" o takim angażu. Tak bardzo, że nawet z letnimi koncertami Dwójki i festiwalem w Opolu jest kłopot ze skompletowaniem porządnej obsady gwiazd. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Trzeciak Marzą, marzą. Na spokojnie dałoby się skompletować całkiem nowe grono jurorów, więc nie ma potrzeby trzymania wypalonych Afro w składzie. ;)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Momentami lepsi już wypaleni TiB niż niestety odklejona od rzeczywistości Górniak, czy ignorancka Margaret. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Wolę "odklejoną" Górniak z panią Margaret niż Afro. Co za dużo to niezdrowo. ;)
^-^
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Nie wiem czy wiedzieliście (ja sam się dopiero teraz dowiedziałem oglądając finał PLK), ale zwycięzca 5 edycji Mateusz Krzykała jest synem Jacka, tego od najsłynniejszego rzutu w Polskiej koszykówce.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Casting do 6 edycji "The Voice Kids" ruszył. Tak jak przy poprzednich dwóch edycjach odbywa się poprzez stronę http://voicecasting.pl

Finał przyszłorocznej edycji programu 29 kwietnia, co zapewne oznacza start nowej edycji 4 marca 2023 roku. Niestety, nadal z trzema trenerami: https://voicecasting.pl/uploads/TVK-6-R ... nkursu.pdf
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Tyle edycji, a tu zbliżająca się 6 i znów bez czwartego fotele, przecież to zaczyna się być już nudne, jeżeli znów skład będzie bez zmian to nie zdziwię się jak znów wyniki mocno polecą w dół. Po za tym najprawdopodobniej Cleo ponownie zasiądzie na fotelu, na swoim IG udostępniła spot i zachęca do brania udziału.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damianou18 i 9 gości