[TTV] Królowe życia (2016-2022)

Archiwalne programy TVN.
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Powiedzmy sobie szczerze. Gdyby Stanowski nie powiedział wprost co sądzi o "bossie" MMA VIP to każdy by olał temat. Jak Malik nagrywał teledysk ze Słowikiem to wszyscy go chwalili.

Tutaj mamy podobny casus w przypadku Dagmary i Megakota.

Megakot poleciał a burdelmama zostanie - najwyższy czas aby i ona poleciała zwłaszcza, że tak ohoczo TTV z TVNem odcinają się od promowania patologii.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@DAWIDKI nie był bym taki krytyczny w stosunku Dagmary, o jej przeszłości wiemy od dobrych paru lat, więcej można się dowiedzieć z książki ;) Samą Dagmarę i jej perypetie widzowie pokochali i już nie myślą kim była, a kim jest teraz ;) Więc nie rozumiem czemu mieliby Dagmarę wyrzucać z programu ;)
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Czy Ty się właśnie zastanowiłeś co napisałeś?

Takim właśnie podejściem teraz u Najmana gloryfikowany jest "Słowik" - kiedyś rozboje, wymuszenia, haracze, zabójstwa. A teraz? Starszy śmieszny dziadek co u Malika wystąpił w teledysku a teraz jest szefem i patrzcie "to jest ktoś". Kit z tym, że 20 lat temu prawie zabił komuś członka rodziny bo mu nie zapłacił haraczu i to niejednokrotnie.

Dagmara to burdelmama, której nie powinno się gloryfikować w telewizji i pokazywać jako osobę do naśladowania.

Postaw się w sytuacji jednej z jej ofiar. Idziesz sobie do empiku kupić książkę X i widzisz jej facjatę jako BESTSELLER... Co taka osoba może pomyśleć? "Ja przeszłam przez gehennę przez tę kobietę a ona teraz bryluje na książkach, w telewizji". Dagmara wielu kobietom zgotowała okropny los i takich osób w polskiej TV nie powinno się pokazywać jako wzór do naśladowania.

Co mnie obchodzi zdanie "Grażynek"? Gangsterów miejsce jest w zapomnieniu a nie w wynoszeniu na piedestał i robieniu z nich gwiazd programów, książek.

I to w stacji, która wielokrotnie w "Uwagach po Uwadze" pokazywała, że ludzie pokroju Rafatusa czy DanielaMagicala to patologia, którą powinien YouTube zbanować.

Skoro powiedziało się A w przypadku Megakota to powinno powiedzieć się B w przypadku Dagmary i pokazać, że jest się konsekwentym w przeciwieństwie chociażby do TVP gdzie nadal sobie urzęduje "mistrz katalizatorów".

Mnie nie obchodzi stacja gdzie takie coś się dzieje. Gdyby to był Polsat/TVP/TV Trwam czy inna stacja moje zdanie byłoby takie samo. Stop promocji gangsterów i robienia z nich świętych.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Do KRRiT wpłynęło 6 skarg na dobór uczestników do programu, "Zarzuty dotyczyły doboru uczestników z kryminalną przeszłością, bez wskazania żadnego konkretnego odcinka" - mówi dla WM Karolina Czuczman z zespołu rzecznika prasowego KRRiT.
https://[link zakazany]/artykul/a ... argi-krrit
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

De facto wszystkie skargi wpłynęły od momentu akcji Stanowskiego tępiącego zachowanie Najmana który dał jako gwiazdę federacji gangstera.

Jeszcze powinien empik podobnie postąpić w przypadku burdelmamy i usunąć książki z nią z półek.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Burdelmamy? To przecież zabawna i ekscentryczna Pani Dagmara, idolka TTV :D Zawsze "Dzień dobry" mówi, złego słowa nie można o niej powiedzieć!

To zabawne, że kultura masowa potrafi pojechać po kimś za udział w reklamie lub zły komentarz, a kryminalistki i kryminaliści brylują w mediach i tu już sumienia narodu się nie odzywają. Aż do teraz. Choć gdyby nie był to Najman, nie był to Słowik, a kręcącym inbę nie był Stanowski, nic by się pewnie nie stało.

Dagmara nigdy nie powinna pojawić się w TTV. Ewentualnie w kronice policyjnej, a nie jako "królowa życia". Koniec, kropka. Sam przez te lata miałem z nią problem. Nigdy jej nie lubiłem, ale nie wzywałem do jej usuwania. Czas jednak przyznać, że obojętność wobec kryminalistek jest błędem.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Naprawdę nie potraficie dać szansy drugiemu człowiekowi?
To jest właśnie szanowanie drugiego człowieka... :huh:
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jak słyszę TTV od razu mam przed oczami burdelmamy, stręczycieli, gangsterów i drobnych cwaniaczków w roli celebrytów. Na początku TTV jeszcze trzymało poziom, ale teraz to taki kanał spod ciemnej gwiazdy. I jeszcze ten MegaKot - fajny w internecie, ale czy na antenę telewizji? Lubi małolatki, ma pieniądze - okej, niech sobie to robi w zaciszu lub bryluje w necie - nie trzeba wychodzić z takim kontentem zaraz na ekran TV.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie rozumiem teraz ataku na Dagmarę i jeszcze teraz TTV :-\

Dość obszerny wywiad z Arkadiuszem - https://www.pomponik.pl/plotki/news-are ... Id,5766916
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Do wszystkich obrońców ukochanej Dagusi.

Gdyby jej ofiarą byłaby wasza matka lub córka mielibyście inne spojrzenie na temat. Takich osób nie powinno się pokazywać w polskiej telewizji.
Dla mnie to ohyda, że takie osoby są w "bestsellerach" Empiku.

"Dajcie drugą szansę" - dokładnie tak samo jakbym słyszał Najmana broniącego szopki ze Słowikiem, który był szefem największego gangu w Polsce po 1989 roku a teraz to "taki śmieszny wujek". Czy Wy się słyszycie broniąc tego typu ludzi?
Tak jak teraz młodzi mają bekę z Urbana a większość z nich nie wie, że był taką samą osobą jak Jacek Kurski obecnie w TVP - propagandzista i "Goebbels stanu wojennego" (nawet nie wiem czy nie gorszą osobą o Jacentego).

I podkreślę - jeśli ktokolwiek inny dostałby wyrok za podobne przestępstwa - byłbym tego samego zdania.

A zanosi się, że do grona Megakota, burdelmamy dorzucę mistera Katalizatora (po prawomocnym wyroku w jego sprawie).
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Uważam że gdyby to była także moja córka nie miałabym aż takich pretensji do końca życia by nienawidzić drugiego człowiek owszem byłabym zła ale żeby wyzywać itd. Bez przesady widzę ze hejtować każdy umie ale to jest KARALNE
A czy brała tam udział twoja rodzina?
To jest człowiek tak jak ty i ja więc szanuj go
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

I tutaj mamy idealny przykład jak tacy ludzie są bronieni i gloryfikowani w mediach. Niszczenie psychiki kobietom, handel ludźmi... Teraz mamy szanować osobę, która sama gotowała piekło kobietom a teraz mówi wprost "dzięki więzieniu jestem teraz królową"? XD

Gdyby Pershing żył to na bank TTV by sięgnęło jako "Króla życia" skoro im nie przeszkadzają takie persony...

Wypowiadam się jako człowiek, który ma dosyć gloryfikowania patologii i gangsterów czy to w Internecie, prasie, książkach czy też TV. Ich miejsce to kartoteka policyjna a nie kartki książek.

Odrożnij proszę hejt od wskazania, że Dagmara była "wielką szychą" co zniszczyła życie wielu kobietom. Łatwo wrzucać w worek "hejt" każde zdanie negatywne o kimś kto reptuację ma mizerną i gdyby nie TTV to bym nie wiedział że wraca moda na gloryfikowanie przestępców.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Posłuchaj. Dagmara była JAKA BYŁA ale się zmieniła jest lepszym człowiekiem
Alek1224
Thinker
Posty: 5530
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 516

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Mam już naprawdę dosyć wybielania gangsterki, szczególnie tej z lat 90ych. Nie, to nie są fajni ludzie. To są największe bydlaki w kraju, a w mediach się ich pokazuje jako kolorowych ludzi. Powtórzę się za Stanowskim ale trochę nie mogę tego zrozumieć, że włączam TTV a tam gwiazdą jest burdelmama, włączam Netflixa i widzę romantyczną historię Nikosia Skotarczaka, który według tego filmu trochę sobie aut nakradł z Niemiec ale generalnie to fajny gość. Wchodzę na TikToka a tam gangus mówi co on to robił i jakie rzeczy załatwiał. Teraz pokazał się Słowik - szef szefów Pruszkowa.

Do czego my doszliśmy? Stop.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Przecież też nikt wam nie każe oglądać TTV ani "Królowych życia"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości